Sedef Hastalığından kurtulabilirsiniz.

Sedef hastalığı konususunda interne üzerinde birçok bilgi bulunmaktadır. Yada sedef hastalığı doktoru size gerekli açıklamaları yapmıştır. Sedef hastalığı için hangi yiyecekler yenmemelidir?, Hangi yiyecekler yenmelidir? Hangi ilaçlar kullanılmalıdır? Sedef hastalığı bulaşıcımıdır?  Sedef hastalığı çocuğa geçermi gibi birçok sorunuzu cevap vermiştir.

SEDEF HASTALIĞINDAN KURTULDUM
DİYEN KİŞİLER İLE GÖRÜŞMEK İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ.
Sizin de sedef hastalığından kurtulduğunuz görmek, beni memnun edecektir.

Yusuf ERTÜRK
Elektrik Elektronik müh.

TEL-WHATSAPP:
0541-311 21 21 

İstanbul- Türkey

  

Benim size bahsetmek istediğim, sedef hatası olupta, sedef hastalığından kurtuldum, diyenler ile buluşmanız ve sedef hastalığına kesim çözüm  olarak sunulan gıda takviyeleri konusunda bilgilendirilmenizi sağlamak.

Burada üzerinde durulması gereken, sizin gibi sedef hastalığından muzdarip olan arkadaşların, bu hastalıktan nasıl kurtulduklarını, hangi bitkisel ürünleri kullandıklarını, hangi gıda takviyerini nasıl ve ne sıklıkla kullandıklaır konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlamak.

Eğer bir sedef hastalığı uzmanı, sedef hastalığı için en iyi hastane, yada sedef hastalığı doktoru istanbul’da arıyorsanız, artık bu hastalıktan kurtulmak istediğinizi söyleyebilirim.

Nasreddin hocanın bir fıkrası var bilirmisiniz? Bir gün Nasreddin hoca, bir gün evin damından düşer, ve komşuları etrafına toplanır ve herkes birşeyler söylemeye başlar; hocam şöyle yap, hocam böyle yap diye.

Nasreddin hoca, durun der, aranızda damdan düşen varmı? Bana damdan düşen birisini getirin der.

O nedenle sizin derdinizden en iyi, sedef hastalığını yendim diyen kişiler yardımcı olabilir, Sedef hastalığı tedavisi bulundu demeden önce sizinde üzerinize düşen ve yapmanız gereken sorumluklarınız olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Özellikle sedef hastalığında yiyilmesi gereken yiyecekler ve sedef hastalığında yiyimemesi gereken yiyecekler konusunda tam bir disiplin için kurallara uymanız gerekmektedir.

 

 

sedef

Bir Cevap Yazın